Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 23.04.2024, 21:20

Головна » 2015 » Березень » 30 » Зимовий Чемпіонат України зі спортивної ходьби 2015
12:27
Зимовий Чемпіонат України зі спортивної ходьби 2015

14-15 березня в місті Івано-Франківськ відбувся зимовий чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з легкої атлетики (спортивна ходьба), на якому збірна команда Волинської області посіла перше місце.

Вагомий внесок в перемогу внесли вихованці ДЮСШ легкої атлетики "Спартак" – Боровська Надія, Валентина Мирончук, які тренуються під керівництвом тренерів Калитки Миколи та Яловика Володимира.

Також набиралися досвіду і молодші спартаківці Собчук Дмитро, Забело Дана, Ольга Здрок, Сусик Сергій.

Волинські спортсмени завоювали 4 золоті медалі та 4 срібні. Медалі в скарбничку області принесли наступні спортсмени: Олексій Казанін, Ігор Сахарук, Надія Боровська, Олена Шумкіна, Валентина Мирончук, Дарина Касян, Яна Фарина та Дмитро Медведюк».
Заслужений тренер України Володимр Яловик зазначив, що Волинь показала хороші результати.
«Цей зимовий чемпіонат показав, що конкуренція зростає. Якщо після першого дня ми були на 4 місці(виступала молодь), то на другий день вже виступали дорослі спортсмени, які показали чудові результати. От як Надія Боровська виграла 1 місце серед жінок на дистанції 20 км і показала норматив майстра спорту міжнародного класу», - повідомив Яловик.
Директор Луцької ДЮСШ легкої атлетики "Спартак" Микола Калитка зазначив, що погода сприяла підготовці луцьких спортсменів.
«Я надіюсь, що учасники олімпіади будуть обов'язково. Є високий результат і є з кого із наших волинських спортсменів вибирати. Приємно те, що є волинські молоді спортсмени, які готуються», - зазначив Калитка.
Майстер спорту України міжнародного класу Надія Боровська розповіла, що присвятила свою перемогу синочку та чоловіку.
«В мене був такий настрой - виграти чемпіонат України після перерви. Мій синочок мене підтримав, він був зі мною на змаганнях та чоловік. І от всі 20 км вони мене підтримували разом із тренером», - сказала вона.

матеріал для статті взято  газети Волиньпост та Федерації легкої атлетики України

Переглядів: 915 | Додав: spartaklutsk | Рейтинг: 0.0/0