Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 29.03.2024, 14:18

Головна » 2014 » Листопад » 05

В м. Мукачево 1-2 листопада 2014 року пройшов Кубок України зі спортивної ходьби. За право стати кращими змагалися спортсмени з усієї України.

За підсумками змагань перше командне місце здобули представники Волині. Команда нашої області була сформована з представників Луцької ДЮСШ легкої атлетики "Спартак", Любешівської ДЮСШ та обласної школи вищої спортивної майстерності.

Вихованці ФСТ "Спартак" та ОШВСМ Надія Боровська (тренер Калитка М.Ф.) стала другою, а Василина Вітовщик  (Калитка М.Ф., Калитка С.В.) - третьою серед жінок, Банзерук Іван  (тренер Яловик В.Т.) був срібним призером серед чоловіків. Мирончук Валентина (Яловик В.Т) завоювала третє місце серед молоді, а серед юніорів переміг Собчук Дмитро (тренер Яловик В.Т.)., Філюк Марія була другою серед юніорок.

Також паралельно з Кубком України проходили змагання зі спортивної ходьби "Кубок Карпат", де вихованка Луцької ДЮСШ легкої ат ... Читати далі »

Переглядів: 593 | Додав: spartaklutsk | Дата: 05.11.2014 | Коментарі (0)