Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 26.04.2024, 07:37

Головна » Архів матеріалів
  26-27 лютого 2011 року в м. Євпаторія проводився зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби. Впевнену перемогу на дистанції 20 км з результатом 1.33.22, який відповідає нормативам міжнародної федерації легкої атлетики та дає право на участь в чемпіонаті Світа та Олімпійських іграх отримала  МСУМК Надія Боровська, вихованка Луцької ДЮСШ легкої атлетики "Спартак" та обласної ШВСМ(тренери Калитка М.Ф., Яловик В.Т., Калитка С.В.). Також Надія в складі збірної команди України буде виступати на Кубку Європи, що відбудеться в травні цього року в Португалії.
  Команду Волинської області представляли спортсмени Луцької ДЮСШ легкої атлетики МСУ Сахарук Ігор, МСУ Банзерук Іван, Витовщик Василина, Шмиговський Євген, Трофимович Оксана.
  Спартаківки з Ковеля ЗМСУ Коб Тетяна та МСУ Федіс Олександра стали першою та другою на чемпіонаті України з боксу, який відбувся  наприкінці лют ... Читати далі »
Переглядів: 663 | Додав: spartaklutsk | Дата: 02.03.2011 | Коментарі (0)

З 7 по 10 грудня 2010 року в м. Славутич, Київської області проходив етап  Всеукраїнської спартакіади "Юний спартаківець" з гімнастики художньої за програмою кандидатів в майстри спорту та відкритий чемпіонат Центральної ради ФСТ "Спартак" з гімнастки художньої за програмою І розряду.
Від Волинського товариства участь прийняло 9 спортсменок - 4 по програмі КМС (Оліщук Мар'яна, Савицька Анастасія, Бондарук Валерія, Касянчук Діана) та 5 - І розряду (Корецька Тетяна, Матвей Сніжана, Дмитрук Юлія, Міндюк Ірина, Тимощук Ірина).
В підсумку команда товариства зайняло 5 командне місце. А в групових вправах представники тричі ставали бронзовими призерами.
Результати змагань можна переглянути тут  http://spartaklutsk.at.ua/yunuy_spartakivecKMC2010.rar (Юний спартаківець) та (І розряд) http://http://spartak ... Читати далі »
Переглядів: 969 | Додав: spartaklutsk | Дата: 12.12.2010 | Коментарі (0)

29-30 жовтня в м.Мукачеве (Закарпатська обл.)
відбувся Кубок України з і спортивної ходьби.
Команда Волині досить успішно виступила, зайнявши в підсумку друге загальнокомандне місце.

Серед виступів наших вихованців слід відмітити чергову перемогу
МСУМК Надії Боровської (на фото в центрі) на дистанції 10 км серед жінок, та третє місце на
дистанції 10 км серед чоловіків МСУ Сахарука Ігора.
Переглядів: 724 | Додав: spartaklutsk | Дата: 05.11.2010 | Коментарі (0)

11 вересня в спорткомплексі товариства "Спартак" відбувся фінальний етап міської спартакіади серед команд трудових колективів. За право вважатися кращими у футзалі змагалися 6 команд.
Переможцем стала команда ВПК "Батік", яка у фіналі змогла здолати команду ДКП "Луцьктепло".
Третє місце здобула команда "Інтайм".
Всі результати матчів можна переглянути в розділі "Каталог файлів".

Одразу по закінченню змагань відбулось нагородження переможців спартакіади та окремо переможців у футзалі.
За результатами міської спартакіада, яка проводилась в 2010 році перше місце здобула команда "Інтайм", другими стали представники Волинського обласного академічного драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка, третє місце зайняла команда ДКП "Луцьктепло"

Переглядів: 744 | Додав: spartaklutsk | Дата: 09.09.2010 | Коментарі (0)

20-22 серпня на озері Пісочне (Старовижівський район) відбулася ХХ спартакіада працівників колективів дорожніх господарств Волинської області.
Участь підтвердило 15 команд.
В програмі змагань армспорт, гирьовий спорт,настільний теніс, пляжний волейбол, спортивна естафета, шашки.

Переможцями втретє поспіль стала команда Горохівського автодору, що дало їм змогу стати постійним володарем Кубку.
Інші результати змагань подані в підсумковій таблиці , окремим файлом.
Фотографії знаходяться у відповідному розділі

Переглядів: 744 | Додав: spartaklutsk | Дата: 13.08.2010 | Коментарі (0)

27 червня 2010 року в місті Луцьку пройшли V змагання зі спортивної ходьби "Луцька десятка".
Сам захід відбувся під патронатом мера міста Богдана Шиби.
Співорганізаторами стали також Волинське обласне ФСТ "Спартак"(голова І.В. Деєв), Луцьке ФСТ "Спартак" (голова Мартинець С.Т.), Луцька ДЮСШ легкої атлетики "Спартак"(директор Калитка М.Ф.).
Паралельно з заходом проводився пробіг присвячений Олімпійському Дню забіг, в якому приймали участь школяри міста, студентська молодь, люди з вадами здоров'я.

Урочисте відкриття змагань

Учасники Олімпійського дня бігу

Старт чоловіки

Старт жінки

Нагородження найстарішого учасника змагань
... Читати далі »
Переглядів: 949 | Додав: spartaklutsk | Дата: 30.06.2010 | Коментарі (0)

Закінчилась чергова щорічна спараткіада ФСТ "Спартак" серед обласних організацій профспілок.
Змагання проводились з легкоатлетичного кросу 500м (жінки) і 1000 м (чоловіки), настільного тенісу, гирьового спорту, армспорту, шашок і перетягування канату.
Кращими у видах були: Семеряк Катерина (крос 500м, ЖКГ), Литвинчук Михайло (крос 1000м, ЖКГ), Книш Андрій (гирьовий спорт, держустанови), Муха Юрій (армспорт, освіта), Турковець Олеся (настільний теніс, ЖКГ), Алєксєєв Сергій (настільний теніс, освіта).
В загальнокомандному підсумку переможцями стала команда працівників освіти і науки, друге місце зайняли комунальники, поступившись лише одним балом лідерам, а третє місце здобула команда працівників охорони здоров'я.
В змаганнях з дартсу, що проводився поза основною програмою змагань серед керівників профспілок, їх заступників переможцем став Наумюк Демя'н (охорона здоров'я).

В спартакіаді серед міських ФСТ "Спартак" ... Читати далі »
Переглядів: 804 | Додав: spartaklutsk | Дата: 24.06.2010 | Коментарі (0)

Переглядів: 901 | Додав: spartaklutsk | Дата: 14.06.2010 | Коментарі (0)

15 травня відбулись змагання за програмою спартакіади Луцького ФСТ "Спартак". Участь прийняло 5 команд, які змагались в таких видах: шашки, настільний теніс, дартс, гирьовий спорт, армспорт.
За підсумками виступів перше командне місце здобула команда Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені