Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 19.04.2024, 12:24

Головна » Архів матеріалів

14-15 березня в місті Івано-Франківськ відбувся зимовий чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з легкої атлетики (спортивна ходьба), на якому збірна команда Волинської області посіла перше місце.

Вагомий внесок в перемогу внесли вихованці ДЮСШ легкої атлетики "Спартак" – Боровська Надія, Валентина Мирончук, які тренуються під керівництвом тренерів Калитки Миколи та Яловика Володимира.

Також набиралися досвіду і молодші спартаківці Собчук Дмитро, Забело Дана, Ольга Здрок, Сусик Сергій.

Волинські спортсмени завоювали 4 золоті медалі та 4 срібні. Медалі в скарбничку області принесли наступні спортсмени: Олексій Казанін, Ігор Сахарук, Надія Боровська, Олена Шумкіна, Валентина Мирончук, Дарина Касян, Яна Фарина та Дмитро Медведюк».
Заслужений тренер України Володимр Яловик ... Читати далі »

Переглядів: 913 | Додав: spartaklutsk | Дата: 30.03.2015 | Коментарі (0)

Пропонуємо вашій увазі результати виступу представниць ФСТ "Спартак" у чемпіонаті України з боксу серед жінок,
що відбувся в Чернівцях з 3 по 8 лютого 2015 року. Вітаємо представниць ФСТ "Спартак" , які зуміли показати успішні результати:
Коб Тетяна - 1 місце, 57 кг (тр. Рогатін В.В.)
Ростопчина Анна - 1 місце, 81 кг, (тр. Озаринаський Г.А.)
Федіс Олександра - 2 місце, 57 кг, (тр. Рогатін В.В., Чечель С.С.)
Жуковська Анна - 5 місце, 57 кг. (тр. Рогатін В.В., Чечель С.С.)
Ознайомитись з результатами можна за цим посиланням

...

Читати далі »

Переглядів: 746 | Додав: spartaklutsk | Дата: 10.02.2015 | Коментарі (0)

31 січня 2015 року в місті Луцьку на базі спортивного комплексу «Динамо» відбувся відкритий кубок області з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Змагання пройшли на досить високому організаційному рівні.
В спортивному заході прийняло участь 42 важкоатлети.
... Читати далі »

Переглядів: 721 | Додав: spartaklutsk | Дата: 10.02.2015 | Коментарі (0)

Призером чемпіонату України з боксу серед юніорів став представник товариства "Спартак".

На змаганнях, що проходили в м.Львів Микола Ратанчук зайняв третє місце в ваговій категорії  до 75 кг.

Бажаємо нових перемог нашим спортсменам

Переглядів: 685 | Додав: spartaklutsk | Дата: 15.01.2015 | Коментарі (1)

В м. Мукачево 1-2 листопада 2014 року пройшов Кубок України зі спортивної ходьби. За право стати кращими змагалися спортсмени з усієї України.

За підсумками змагань перше командне місце здобули представники Волині. Команда нашої області була сформована з представників Луцької ДЮСШ легкої атлетики "Спартак", Любешівської ДЮСШ та обласної школи вищої спортивної майстерності.

Вихованці ФСТ "Спартак" та ОШВСМ Надія Боровська (тренер Калитка М.Ф.) стала другою, а Василина Вітовщик  (Калитка М.Ф., Калитка С.В.) - третьою серед жінок, Банзерук Іван  (тренер Яловик В.Т.) був срібним призером серед чоловіків. Мирончук Валентина (Яловик В.Т) завоювала третє місце серед молоді, а серед юніорів переміг Собчук Дмитро (тренер Яловик В.Т.)., Філюк Марія була другою серед юніорок.

Також паралельно з Кубком України проходили змагання зі спортивної ходьби "Кубок Карпат", де вихованка Луцької ДЮСШ легкої ат ... Читати далі »

Переглядів: 595 | Додав: spartaklutsk | Дата: 05.11.2014 | Коментарі (0)

Збірна команда Волинської обласної організації ФСТ"Спартак" прийняла участь у чемпіонаті ФСТ "Спартак" з гімнастики художньої.

За результатами виступів вихованки відділення художньої гімнастики у складі Камозіної Дарини, Яцишиної Олени, Ісмаїлової Ілони, Потапчук Марти, Кушнір Анастасії зайняли перше місце за програмою І розряду групового багатоборства. Також Камозіна Дарина стала третьою в індивідуальному заліку  у виступах серед 24 спортсменок за програмою І розряду серед гімнасток 2002 р.н.

Оліщук Мар'яна теж здобула третє місце в багатоборстві за програмою МС серед гімнасток 1998 р.н. і старші.

Тренуються гімнастки в Луцькій ДЮСШ "Спартак" під керівництвом досвідчених тренерів Фігель Т.П., Данелюк Н.В., Балакіної О.В., Агєєвої О.Ю., Данелюк О.А.

Вітаємо юних спортсменок та бажаємо нових перемог.

Переглядів: 809 | Додав: spartaklutsk | Дата: 24.10.2014 | Коментарі (0)

18-19 жовтня 2014 р. в м. Івано-Франківськ проходив чемпіонат України серед ДЮСШ. За підсумками змагань команда Луцької ДЮСШ легкої атлетики "Спартак" серед 22 команд з усієї України  зайняла перше командне місце. Вітаємо з успішним стартом спортсменів Собчука Дмитра, Мирончук Валентину, Здрок Ольгу, Забело Дану, Матвійчук Анну та їх тренерів Калитку М.Ф., Калитку С.В.,  Яловика В.Т.

Зліва направо : Калитка Світлана (тренер), Здрок Ольга, Собчук Дмитро, Матвійчук Анна, Філюк Марія, Яловик Володимир (тренер), Мирончук Валентина, Забело Дана, Калитка Микола (тренер, директор Луцької ДЮСШ легкої атлетики "Спартак".

Переглядів: 849 | Додав: spartaklutsk | Дата: 20.10.2014 | Коментарі (0)

13 жовтня 2014 р. в швейцарському містечку Кьяссо відбулися міжнародні змагання зі спортивної ходьби.
На дистанції 10 км перемогу здобула представниця ФСТ "Спартак",  учениця Волинської ОШВСМ Вітовщик Василина.
Колектив товариства вітає спортсменку та бажає нових перемог.

Переглядів: 596 | Додав: spartaklutsk | Дата: 20.10.2014 | Коментарі (0)

Вихованці відділення важкої атлетики Луцької ДЮСШ "Спартак" успішно виступили на чемпіонаті області з важкої атлетики, що відбувся 27 вересня 2014 року на базі спортивного товариства "Колос". Давидчук Вікторія  у ваговій категорії  до 48 кг стала першою набравши в сумі двоборства 89 кг, а Кулик Максим в категорії понад 62  кг теж став першим з результатом 115 кг. Тренують спортсменів Костюк Анатолій та  Віліч Анатолій.

Бажаємо нових перемог юним спортсменам

.

Переглядів: 628 | Додав: spartaklutsk | Дата: 06.10.2014 | Коментарі (0)

На міжнародних змаганнях зі спортивної ходьби, що відбулися в м. Гданську (Польща) вихованка ФСТ "Спартак" Вітовщик Василина (тренери Калитка М.Ф., Калитка С.В) на олімпійській дистанції 20 км здобула перемогу з результатом 1.36,20 год. Ще один представник Волині  Сахарук Ігор (тренер Борисюк В.І.) на дистанції 10 км зайняв друге місце з результатом 42,30 хв.

Переглядів: 643 | Додав: spartaklutsk | Дата: 01.09.2014 | Коментарі (0)