Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 29.04.2024, 06:18

Головна » Архів матеріалів
17 липня 2012 року в місті Луцьку стартувала Всеукраїнська олімпійська естафета "Передай вогонь перемоги!", присвячена участі спортсменів України в ХХХ Олімпійських іграх в Лондоні.
Стартувала естафета в 10.20 год. біля меморіального комплексу "Вічна слава", а далі  центральними вулицями міста до площі біля обласної державної адміністрації.
Олімпійський вогонь ніс учасник Олімпійських ігор 1996 року в Атланті Булковський Андрій (який також є тренером Луцької ДЮСШ легкої атлетики "Спартак), супроводжували вогонь як юні,  так вже і досвідчені вихованці фізкультурно-спортивних товариств,  ДЮСШ м.Луцька та області.
На урочистому параді приуроченому даній події виступив голова обласного відділення НОК України у Волинській області Борис Клімчук, який побажав 6 представникам області, що здобули право брати участь на головних змаганнях сучасності вда ... Читати далі »
Переглядів: 826 | Додав: spartaklutsk | Дата: 17.07.2012 | Коментарі (0)

24 червня відбудуться VII міжнародні змагання зі спортивної ходьби "Луцька десятка" http://lutska10.at.ua/ .
Запрошуємо всіх лучан та гостей міста прийти підтримати спортсменів
Початок змагань о 9.00 год. (проспект Волі, головний корпус ВНУ ім. Лесі Українки)

Переглядів: 682 | Додав: spartaklutsk | Дата: 12.06.2012 | Коментарі (0)

8-9 червня 2012 року в м.Суми відбувся Чемпіонат України зі спортивної ходьби на  20 км та Чемпіонат України  зі спортивної ходьби на  20 км серед молоді. Вдало виступили вихованці Луцької ДЮСШ "Спартак". Вітовщик Василина (тренери Калитка С.В., Калитка М.Ф.) була другою серед молоді з результатом 1:46;41, а Банзерук Іван став третім з результатом 1:28;36
Фото призерів

Переглядів: 695 | Додав: spartaklutsk | Дата: 11.06.2012 | Коментарі (0)

4-6 травня 2012 року в місті Ужгород відбулись 51 традиційні міжнародні змагання з легкої атлетики на Кубок "Дружба".
Вихованка  Луцької ДЮСШ легкої атлетики "Спартак" Вітовщик Василина (тренер Калитка С.В.) здобула перемогу на дистанції 5 км в змаганнях зі спортивної ходьби. Також вона вперше виконала норматив майстра спорту України.
Бажаємо Василині нових спортивних перемог і звершень!
Вітовщик МСУ

Переглядів: 730 | Додав: spartaklutsk | Дата: 07.05.2012 | Коментарі (0)

Закінчились змагання з легкої атлетики за програмою обласної спартакіади "Юний спартаківець".
Юні спортсмени визначали найкращих в бігових видах на дистанціях 60м, 100м, 400м, 600м, 800м.
Змагання проходили на базі ЗОШ № 25 м. Луцька.

Переглядів: 732 | Додав: spartaklutsk | Дата: 27.04.2012 | Коментарі (0)

Підведені підсумки Огляду-конкурсу на кращу постановку фізкультурно-оздоровчої роботи серед міських організацій фізкультурно-спортивного товариства "Спартак"
За результатами проведеної роботи абсолютну перемогу отримала Луцька МО ФСТ "Спартак", де головою на громадських засадах є
Мартинець Світлана Терентіївна(на фото).
Крім того,  І місце було  зайнято в номінації "Підписання двосторонніх угод".
Переможця огляду-конкурсу було нагороджено грамотами та кубками ЦР ФСТ "Спартак".
Відповідно підсумків роботи по обласних товариствах, то Волинське ФСТ "Спартак" зайняло 2 місце, поступившись організації АР Крим.
Бажаємо нових досягнень в роботі колезі, а ЦР ФСТ "Спартак" знайти можливість профінансувати діяльність міської організації.

Переглядів: 609 | Додав: spartaklutsk | Дата: 23.04.2012 | Коментарі (0)

Завершилися змагання зі спортивної ходьби за програмою обласної спартакіади серед дітей та підлітків "Юний спартаківець" з легкої атлетики, що проводились на стадіоні "Авангард" в м. Луцьк.
У відкритій першості  Волинської ОО ФСТ "Спартак" зі спортивної ходьби, крім вихованців ДЮСШ  "Спартак" взяли участь представники Турійського та Горохівського районів.
Також паралельно відбувся відкритий чемпіонат Волинської обласної організації  ФСТ "Спартак", участь в якому взяли провідні спортсмени товариства, серед яких і кандидати до збірної команди України.